Poznaj nasz Hemopozytywny Team

Portal Hemopozytywni.pl to nie tylko redakcja, ale również team ludzi zaangażowanych w tworzenie wspólnej przestrzeni dotyczącej historii związanych z chorobą, jaką jest hemofilia.

Przedstawiamy osoby, które wspólnie z nami nieustannie pracują nad nowymi pomysłami artykułów, które ukazują się na łamach portalu. Poznajcie Huberta i Piotra, nastolatków z pasjami chorych na hemofilię. Możecie ich również spotkać na webinarach organizowanych przez nasz portal, podczas których w zamkniętej grupie spotykają się z nastolatkami chorymi na hemofilię i wspólnie dzielą się swoim doświadczeniem związanym z chorobą.

Już dziś zapraszamy na webinar, który odbędzie się 24 listopada o godz. 18:00. Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest pod linkiem:

PRZEJŚCIE Z WIEKU NASTOLETNIEGO W DOROSŁOŚĆ – DWUGŁOS LEKARZA I PSYCHOLOGA ORAZ RELACJA PACJENTA: Czyli jak się przygotować do samodzielności i dbania o własne zdrowie

A oto Oni: Hubert i Piotr, nasz Hemopozytywny Team.

Hubert Holonko, dobry duch portalu, nieustannie podrzuca nowe pomyły do realizacji przez nasz zespół. Kocha sport, a jego ulubioną dyscypliną jest pływanie. W wolnych chwilach gra na komputerze ze swoimi znajomymi. Lubi spotkania towarzyskie oraz poznawanie nowych ludzi. Interesuje się również muzyką oraz grą na instrumentach.

Piotr Kępczyński inspiruje redakcję do działania i tworzenia nowych treści. Ma 14 lat i choruje na hemofilię typu A. Diagnoza przyszła wcześnie, bo w 12 miesiącu życia Piotra. W wolnej chwili uprawia pływanie. Na swoim kącie ma rekord Polski w konkurencji ’100 metrów ratowanie manekina w płetwach’, zdobyty podczas Mistrzostw Polski w Ratownictwie Wodnym, choć skromnie twierdzi, że w pływaniu osiąga zadowalające rezultaty. 

😉